Locator Івано-Франківська Поляниця ХостелиХостели Поляниця

Хостели у Поляниці

1
 • PRO

  Хостел "Sich"

  від 750 ₴
  вулиця урочище Вишни, тел. 0 (93) 170-77... показати
  вулиця урочище Вишни, 319, тел. +380(93)170-77-51 детальніше
  Хостел "Sich" розташований на курорті Буковель, в 400 метрах від лижного підйомника Буковель-1Р, в 500 метрах від підйомника Буковель-7Р, а також поблизу від підйомників Буковель-2 і Буковель-7. До...

Коротко про хостели у Поляниці (Івано-Франківська)

На цій сторінці зібрані хостели, розташовані у Поляниці (Івано-Франківська). Locator відомо про одна хостели поряд з цим місцем серед яких Хостел "Sich" , який розташований на вул. урочище Вишни. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці хостели.

 • Скільки Хостели у Поляниці?

  За даним Locator у Поляниці ведуть діяльність 1 Хостели.

 • Які Хостели найкращі у Поляниці?

  Locator радить відвідати насступні Хостели у Поляниці: Хостел "Sich".

 • Де знаходиться найближчі від мене Хостели у Поляниці?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Хостели, перейдіть на сторінку Хостели у Поляниці і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Хостели у Поляниці?

  Ціни на послуги Хостели залежать від конкретної послуги і Хостели. За нашими даними, ціни на послуги Хостели у Поляниці починаються орієнтовно з 750₴. Locator.ua дає можливість всім Хостели вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Хостели.

 • Послугами яких Хостели у Поляниці краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Хостели, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: Хостел "Sich".

 • Як зв'язатись з цими Хостели?

  Контакти для зв'язку з цими Хостели ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Хостели у Поляниці

Хостели за районами Поляниці: